Neohodnoceno

Bicí automat Rolad DR3

Vlastnosti BOSS DR-3 BICÍ AUTOMATNejdostupnější rytmický generátor pro jamování a cvičení nabízí realistické zvuky bicích, ...
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: HNS660
Značka: Roland
5 290 Kč
Kategorie: Bicí nástroje
Model: DR-3
Položka byla vyprodána…

Vlastnosti

BOSS DR-3 BICÍ AUTOMAT
Nejdostupnější rytmický generátor pro jamování a cvičení nabízí realistické zvuky bicích, perkusí a bas. Nové funkce Rhythm Progression s různými variantami umožňují intuitivní uspořádávání stop. DR-3 nabízí 100 předvolených stylů a 100 uživatelských stylů. Uživatelské rytmy je možné nahrát v reálném čase nebo zadat po krocích. Snadné ovládání při živém hraní umožňuje vstup pro nožní přepínač. DR-3 je napájen ze sítě nebo bateriemi.

Možnost vytvářet vlastní „Pattern Arragements“ pomocí „Style Play“

S DR-3 můžete vesele hrát s rytmy skládající se z bicích a basy. Můžete přidat „fill-in“ či měnit „patterns“ přímo za hraní, a jednoduše tak vkládat přechody, refrény, či sóla do Vaší skladby.

100 různých přednastavených hudebních stylů

DR-3 nabízí 100 přednastavených stylů (např. Rock, Jazz, Funk, Hip Hop, Latin, a další) Do paměti DR-3 si navíc můžete uložit dalších 100 vlastních stylů.

Funkce TSC (Total Sound Control)

TSC se skládá z efektu „Sound Shape“, kterým můžete měnit celkové zabarvení zvuku, a efektu „Ambience“, který změní akustické vlastnosti zvuku. Pomocí těchto efektů dosáhnete přesně zvuku, který požadujete, ať je to tvrdší pro rock, živější pro jazz, či zvuk, na který jste zvyklí z živých vystoupení. Oba efekty mají 8 přednastavení a 8 volných pamětí pro uložení vlastních nastavení.

Ovládání pomocí nožního pedálu

K DR-3 lze připojit až dva nožní pedály pro ovládání různých funkcí (např. přehazování „pattern“ nebo vypínání / zapínání funkce „variation“). Používání pedálu je obzvláště výhodné při jam sessions nebo živých vystoupení.

Funkce „Variation“ usnadňuje používání různých „Arrangements“

Funkcí „Variation“ se jednoduše mění různé „Arrangement“ přímo během skladby. Lze tak měnit pasáže podle toho, zda je potřeba vytvořit u posluchačů napětí, nebo ztišit doprovod pro přicházející sólo.

Automatické vytváření „Patterns“ pomocí „Auto Mode“

„Auto Mode“ může automaticky měnit „pattern“ každou osmou nebo šestnáctou dobu. Jakmile začnete hrát, nemusíte již dále na DR-3 šahat a plně se tak věnovat jamování.

Vysoce kvalitní zvuky nástrojů včetně „Ghost Notes“

DR-3 nabízí speciální „soft shot“ (jemný úder), „double shot“ (dvojitý úder) a „buzz shot“ (šumivý úder) zvuky pro použití na pozadí zvuku šroťáku a pomůže tak vytvořit velice realistické rytmy.

Tlačítka citlivá na sílu úderu

DR-3 pozná automaticky hlasitost zvuku podle síly úderu na jednotlivá tlačítka. U některých nástrojů se nejen mění hlasitost, ale i celkový zvuk (např. šroťák)

Automatické nastavení tempa

Tempo lze jednoduše nastavit ťukáním na vybrané tlačítko v požadovaném tempu.

Funkce „Key Shift“ (změna tóniny)

Přechody mezi tóninami nebyli nikdy jednodušší! Jednoduše lze pracovat v ladění pro kytaru a poté automaticky změnit tóninu pro jiný nástroj, například saxofon.

Další příjemné funkce usnadňující skládání a přehrávání skladeb

S použitím stejných procedur jako při vytváření „Styles“ můžete s intuitivně skládat celé skladby. Do hotové skladby můžete jednoduše přidat údery na cimbál, změnit basovou linku, či editovat celé jednotlivé pasáže skladby.

Synchronizace se sekvencery a digitálními nahrávači

MIDI kompatibilita umožňuje synchronizaci s vybranými nahrávacími systémy a MIDI sekvencery. Pomocí těchto zařízení pak můžete například spouštět či zastavovat Vaši DR-3.

RCA konektory i ¼ Jack konektory

Aby bylo zajištěno propojení DR-3 s co nejširší škálou zesilovačů či mixážních pultů, nabízí DR-3 nejen ¼ Jack konektory, ale i RCA (cinch) konektory.

Malá velikost a váha DR-3

DR-3 je malé, lehké, a velice přenosné zařízení. Díky možnosti napájení z baterií (adapter PSA-230S není součástí balení)lze přístroj použít prakticky kdekoliv.

120 bicích a 12 basových zvuků 13 dynamických padů 100 presetů a 100 uživatelských nastavení možnost uložit až 100 skladeb (max. 250 patternů pro 1 skladbu) 12 hlasá polyfonie nové TSC (Total Sound Control) technologie se Sound Shape a Ambience funkcemi nožní přepínač - funkce Start/Stop audio výstup: 2x R/L napájení: adaptér, baterie sluchátkový výstup