doprava, kontakt

Nově v nabídce

Hoboj Amati
cena: 7900,- Kč

Pianino Rosler
cena: 23900,- Kč

Pianino Dalibor
cena: 17900,- Kč

Soprán saxofon P.Mauriat PMSS-601 vintage
cena: 65000,- Kč

Soprán saxofon P.Mauriat PMSS-601 gold
cena: 62000,- Kč

Nejprodávanější

KLAVÍRNÍ ŠKOLA PRO ZAČÁTEČNÍKY - Böhmová, Grunfeldová, Sarauer
cena: 229,- Kč

HARMONIKA HOHNER MARINE BAND Crossover
cena: 1099,- Kč

ZVONKOHRA MAX27
cena: 559,- Kč

Klavírová židle HNS - model 4/WNT/CD
cena: 1990,- Kč

Pavouk houslový Artino SR44
cena: 299,- Kč

Bicí Roland Roland TD-1KV

Bicí Roland Roland TD-1KV

V-Drums kvalita  pro hraní, vzdělávání a zábavu

Roland V-Drums jsou světově nejpopulárnější elektronické bicí z jednoho důvodů: jsou totiž nejlepší. Kombinace vynikající zvuku, autentického pocitu a vysoké odolnosti každé soupravy v sestavě V-Drums předstvuje nejvyšší kvalitu. Je to  svědectví o vývoji elektronických  bicích po více než tři desetiletí. TD-1KV není výjimkou, zachovává všechny kvality V-drums, prostorově je nenáročný a výbavou drží krok s vámi, jak se vaše hra postupně vyvíjí.

Ideální  volba pro každého, kdo chce vychutnat cenově dostupné bicí a upřednostňuje špičkovou kvalitu. TD-1KV nabízí široký výběr výrazových bicích sad na hraní jakýkoli hudebního stylu a navíc bicí modul je šikovně vybaven zábavnými tréninkovými a nahrávacími funkcemi, díky kterým se budete učit rychleji a efektivněji. Bude zážitek  pozorovat, jak se vaše hráčské schopnosti rozvíjejí. A jako majitel Roland TD-1kV nebudete pouze právě začínjícím bubeníkem na začátku  vzrušující hudební cesty – stanete se členem rodiny V-Drums, skupiny nejnáročnějších hráčů, která zahrnuje nejlepší světové bubeníky a perkusisty.

 

• Uznávaný zvuk V-Drums a výkon v této nejdostupnější sestavě

• Vychutnáte si bubnování v jakémkoliv hudebním stylu s výraznými 15 sadami bicích

• Síťová blána na PDX-8 V-Pad zaručeně zajistí  realistický pocit hraní a také hraní a spouštění zvuků přes ráfek

• Podporuje nezbytné akustické bicí techniky včetně utlumení činelu,  pokročilé hraní na  hi-hat a další

• Začnete efektivně budovat hrací dovednosti s tréninkovou funkcí Coach, metronom a rekordér

• Zahrajete spolu s audio skladbami,  můžete přehrávat své vlastní skladby z chytrích mobilních  telefonů nebo hudebního přehrávače připojeného k konektoru Mix In.

•           Tichý kopák s minimálním hlukem pro hraní aniž byste rušily ostatní, ideální pro cvičení doma

•           Prostorové úsporný, ergonomický design a stylový vzhled se hodí do každé místnosti vaší domácnosti

•           Stabilní rampa s rychlým a snadným nastavením výšky pro každého bubeníka, od dětí až po dospělé

•           Mnoho možností upgradu pro ještě lepší hraní, včetně OP-TD1C jako další crash činel, KT-10 nebo KD-9 jako kopák a další

•           USB-MIDI pro propojení TD-1KV s DT-1 Drum Tutor, V-Drums Friend Jam  a ostatním hudebním softwarem

•          Intuitivní uživatelské rozhraní pro snadnou obsluhu

15 bicích sad pro hraní jakéhokoliv hudebního stylu

Sada akustickch bicích musí být nastavena na určitý styl hudby, takže můžete hrát jen s jedním typem zvuku. To ale není případ TD-1KV-která má okamžitě připravených 15 bicích sad, takže můžete hrát jakýkoliv druh hudby, kterou chcete pouhým stisknutím tlačítka, od rocku a blues, jazz, world music , EDM, a další. Při cvičení můžete hrát například hard rock a příště si můžete být vybrat sadu která se hodí do vaší kapely. Všechny sady reagují stejně jako akustická sada kterou elektronické bicí napodobují, což vám dodá širokou škálu různých zvuků v jednom kompaktním kitu

Objevte autentickou techniku hraní s perfektně citlivými pady a činely

Někteří bubeníci se elektronickým bicím vyhýbají; mají strach, že nebudou hrát jako jejich akustické protějšky. Roland TD-1KV  je tu, aby tento názor přehodnotili, protože podporuje základní akustické techniky hry.  Zejména pro začátečníky je důležité se učit hrát správně. Každý zvuk bubnu nabízí široký dynamický rozsah a přirozený tón,  pad PDX-8 poskytuje autentický pocit hraní díky oddělenému snímání zvuku blány a ráfku. Na rozdíl od typických začátečnickch sad, jsou u TD-1KV použity činely s pokročilým zvukovým výrazem, tak jako u celé série V-Drums TD, včetně špičkového zvuku a podporu tlumení činelů. Hi-hat reaguje na nuance vašich nohou a přenáší osobitost a charakter vašeho hraní. Skvělé bubnování je především o pocitu,  proto TD-1KV.

Nechte se motivovat vestavěnými tréninkovými funkcemi, které udělájí vaše učení zábavným

Přímo pro TD-1kV je připravné nepřeberné množství příjemných funkcí pro podporu učení, bez ohledu na to, zda se budete učit hrát sami, nebo pravidelně studovat s instruktorem. Přemýšlejte o této sestavě jako své učitelce hry na bicí, osobní doprovodné kapele, nabité výukovými funkcemi, které rozvíjejí techniku, zvýšují motivaci, a pomohou vám získat co nejvíce času na trénink. Zahrajte si spolu s vestavěným metronomem, který zlepší vaše načasování a s použitím režimu Coach si vybudujte rychlost, vytrvalost a přesnost. Připravte se na svou první kapelu při jammování spolu s interními skladbami zvukovém modulu nebo připojením smartphonu nebo hudebního přehrávač pomocí konektoru Mix In Jack a bubnujte s vašemi oblíbenými skladbami. Začínáte se zlepšovat? Pak ohodnotťe svůj pokrok okamžitým přehráním vámi nahrané skladby pomocího integrovaného rekordéru..

Cvičení se sluchátky a ultra tichý "Beater-Free" kopák

Tradiční bubny jsou hlučné jako postupující armáda - hrát na bicí i doma je zábava pro vás, může to však být problém pro všechny ostatní kolem! Tišší provoz je klíčovým přínosem elektronických bicích sad. Roland TD-1KV je mimořádně tichý, díky konektoru sluchátek ve zvukovém modulu a designu snižujicí hluk ze síťoviny PDX-8, činelů a Tom-Tom padů. Zatímco mnoho elektronických bicích sad obtěžují sousedy například údery do kopáku, TD-1KV snižuje objem hluku se speciální designem pedálu  "beater-less". Volitelné příslušenství NE-10 Noise Eater jednotky mohou být použity v rámci kopáku a hi-hat pedálu k dalšímu snížení přenosu hluku do ostatních místností.

Skvěle zapadne do vaší zkušebny a přizpůsobí se vašemu stylu hry

Umístit velkou akustickou bicí soupravu do vašeho domova je velký problém. Přijdete o volný pokoj, nebo se ji pokusíte nacpat do vašeho obývacího pokoje? Prostorově úsporné TD-1KV je mnohem praktičtější volba, bicí sadu TD-1KV s  elegantním, moderním vzhledem umístíte i do těch nejmenších obytných prostor. Robustní a ergonomická bicí rampa lze snadno nastavit takže si pozici padů a činelů může každý umístit tak jak mu vyhovuje, od dětí až po dospělé. Kromě toho, výška každého činelu a úhel snare padu může být vyladěn pro vaše pohodlí dle stylu hraní. Roland TD-1KV je ideální pro studenty, ale je to také skvělá volba pro zkušeného bubeníka, který potřebuje kit pro domácí procvičování, nebo zákulisní warm-up.

Bicí sestava která se vyvíjí s vaším hraním

Stejně jako rostete vy, nechcete, aby se vaše bicí sada držela zpátky. Roland TD-1KV může růst s vámi, a to díky řadě volitelných doplňků, které umožňují kit nadále rozšiřovat. Můžete přidat další navíc činel OP-TD1C, nebo vyměnit standardní nožní pedál za KT-10 nebo KD-9, modely používané u vyspělejších modelů Roland V-Drums. S dalšími doplňky, včetně NE-10 Noise eater, TDM-3 V-Drums koberec a PM-03 osobní bicí monitor, je TD-1KV elektronická sestava, která má náskok

Nahrávejte na vašem počítači pomocí standardního kabelu USB

TD-1KV nejsou jen na hraní pro zábavu, je to také skvělý způsob, jak vytvářet hudbu s počítačem. Součástí balení je vestavěný USB-MIDI rozhraní, což usnadňuje komunikaci s hudebním programem, přes USB kabel, bez dalšího potřebeného hardwaru. Můžete přenášet svou hru do počítače pomocí softwarového recordéru, zachycující živé bicí s přirozeným zvukem. Nebo použijte zdarma dostupnou sadu palikací V-Drums řady Rolandu Friend Jam, které obsahují nahrané stopy, praktická cvičení a možnost soutěžit s uživateli V-Drums po celé planetě. Pro ještě hlubší vzdělávání je DT-1 V-Drums Tutor který nabízí zábavnou a dynamickou platformu pro učení not a základní bicí techniky. Ať už jste si vybrali cokoliv TD-1KV je sestava, který vám pomůže růst.

Jednoduché ovládání vám umožň začít hrát během okamžiku

 

Víte jak fungují akustické bicí, stačí jeden úder a máte zvuk, pokud si ale myslíte, že elektronické bicí jsou složité, zamyslete se znovu-použití TD-1KV je tak jednoduché, jak to jen jde. S přehledným uspořádáním, ovládacím panelem umožňujícím rychlý a snadný přístup ke všem funkcím, přístup přes LED displej a blikajícího ukazatele tempa u Metronomu.

Cena Bicí Roland Roland TD-1KV

16000,- Kč Objednat

Podrobnosti

značka: Roland
model: TD-1KV

Klaviry.eu, Hudební nástroje HNS, www.klaviry.eu, www.hns.cz -- Obchodní podmínky