Neohodnoceno

Efekt Boss DD7

Rozšířená doba zpoždění, až na 6.4 sekundy. Režim Modulation Delay nabízí přirozené zvuky typu chorus ...

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: HNS523
Značka: Boss
3 990 Kč
Kategorie: Příslušenství
Model: DD-7
Položka byla vyprodána…

Rozšířená doba zpoždění, až na 6.4 sekundy. Režim Modulation Delay nabízí přirozené zvuky typu chorus Režim Analog Delay modeluje klasický, vřelý zvuk BOSS DM-2, což je analogový delay Tap tempo, ovládané z externího spínačeDobu zpoždění, zpětná vazba a úroveň efektu můžete ovládat externím Expression pedálem (nutno dokoupit)Až 40 sekund nahrávání zvuku na zvuk (režim Hold)

Rozšířená doba zpoždění
Až 6.4 sec pro delay time je u DD-7 možná, což je výrazné zvýšení vůči předchůdci. Navíc, v režimu Hold umožňuje až 40 sec vstupu nahrát a tvořit pak kombinace “sound on sound”.
Nové režimy Delay
DD-7 je vybaven dvěma novými, vylepšenými režimy delay. Modulation Delay nabízí zvuky, připomínající chorus. Analog Delay nabízí simulaci modelu klasického BOSS DM-2, oblíbeného svou charakteristickou vřelostí.
Externí ovládání
Chcete-li ovládat DD-7a mít ruce volné, můžete použít externí nožní spínač a Expression pedl (nutno dokoupit). Tap tempo lze ovládat z externího nožního spínače, zatímco delay time, zpětnou vazbu a úroveň efektu můžete měnit Expression pedálem plynule.
Stereo výstup
Vytvořte pozoruhodné efekty DD-7 se stereo výstupem, jako jsou prostorové posuny ve skutečném stereo poli. Můžete také použít stereo výstupy k vytvoření oddělených vstupů signálové cesty (dry a wet) ručně nahrávat a upravovat hru.

 

Na tento produkt je prodloužená záruka na 5 let.