Neohodnoceno

Efekt Boss DS1X

NOVINKA 2014   DS-1X představuje slavný overdrive BOSS v pojetí výrazu méderní éry, dodává ...

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: HNS667
Značka: Boss
4 000 Kč
Kategorie: Příslušenství
Model: DS-1X
Položka byla vyprodána…

NOVINKA 2014

 

DS-1X představuje slavný overdrive BOSS v pojetí výrazu méderní éry, dodává nesrovnatelnou úroveň hraní pro kytaristy. Nová generace stompboxů kombinuje více než 35 let inovací designu pedálů s nejpokrokovější technologií, nabízí zcela nový zvukový zážitek, jaký je možný výhradně díky legendárním zkušenostem expertů BOSS. Připravte se, že budete ohromeni – inspirující DS-1X s ultra citlivou odezvou nadobro změní vaše smýšlení o pedálech distortion.

Speciální edice Distortion pedálu BOSS se zvukem, pocitem z hraní a tónovou odezvou nové generaceZcela nový design zaručuje špičkový zážitek, nedosažitelný s analogovými distortion pedályPokročilé zpracování v reálném čase se přizpůsobuje vaší hře a dodává ideálně zkreslené zvuky v každém rejstříkuUžijte si perfektní zvuky na všech pražcích, od úzkých, nakřáplých na basových strunách, po hutné, zpěvné zvuky u těch nejvyšších tónůNejlépe definovaný distortion i při současném znění dvou či více not, které nebudou nikdy znít zatlumeně nebo dutěMimořádně citlivé reakce na změny hlasitosti a dynamiky hryVelmi nízký šum i při nastaveném vysokém zesíleníKnoby Drive, High a Low nabízejí široké rozmezí pro tvarování zvuku, jaké u běžných stompbox pedálů nenajdeteNápadný vzhled s exkluzivními chromovanými knoby a ovládacím panelem a vintage stříbrný knob pro přístup do bateriového prostoruSoučástí výbavy je inovativní funkce BOSS Multi-Dimensional Processing (MDP) s vlastní technologií a uživatelským DSP

Připojte se k budoucnosti Distortion

DS-1X zcela nově definuje pedál distortion, poznáte nové dimenze dynamické odezvy a jasu zvuku. Tento báječný pedál fungující na technologii BOSS MDP nabízí perfektní zkreslení, bez ohledu na jaké části krku hrajete, a to i při nastavení gainu na nejvyšší hodnoty. Dostane vás odezva na basových strunách, hutné, zpěvné tóny u těch nejvyšších not a výjimečná ostrost při hraní dvou či více not současně. Bez ohledu na nastavení, nebude váš zvuk již nikdy zatlumený či dunivý, naopak získá plynulé, přirozené znění. S DS-1X má váš distortion říž, ihned od zapnutí se vyznačuje bohatým, uspokojivým zážitkem, který je nenucený a inspirující.

 

Na tento produkt je prodloužená záruka na 5 let.