Neohodnoceno

Kombo Roland AC33

Kombo je v nové atraktivní povrchové úpravě palisandr. Vysoce ceněnou řadu Roland AC Acoustic Chorus kytarových ...

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: HNS462
Značka: Roland
11 000 Kč
Kategorie: Ozvučení
Model: AC-33RW
Položka byla vyprodána…

Kombo je v nové atraktivní povrchové úpravě palisandr.

Vysoce ceněnou řadu Roland AC Acoustic Chorus kytarových komb si uživatelé oblíbili pro jejich bohatý, přirozený zvuk a svěží stereo/vícepásmový chorus. Nyní jsou k dispozici modely AC-60 a AC-33 také v krásném provedení rosewood kabinetu jako alternativa ke standardnímu černému povrchu. Atraktivní design dřevěných let utváří skvělou atmosféru jak doma, tak ve studiu, esteticky obzvláště vhodnou pro akustickou kytaru.

 

AC-33 bylo prvním, bateriemi napájeným kombem určeným výhradně pro akustickou kytaru. AC-33 jako přenosné, a přesto výkonné kombo nabízí skutečný stereo zvuk, kanály Guitar a Mic/ Line, uživatelem nastavitelné efekty, anti-feedback a Phrase Looper. Díky napájení bateriemi AC-33 umožňuje hrát kdekoliv: v přírodě, na ulici, kdekoliv si jen vymyslíte.

Extrémně snadno přenosné, univerzální kombo pro akustické kytary

Bohatý, hutný stereo zvuk i na cestách – uvádíme AC-33, světově první AA bateriemi napájené kombo, vytvořené speciálně pro akustickou kytaru. AC-33 jako přenosné a přesto výkonné kombo, nabízí skutečný stereo zvuk, kanály Guitar a Mic/ Line, uživatelem nastavitelné efekty, anti-feedback a Phrase Looper. Nicméně toto kombo bylo vytvořeno, aby bylo možné je vzít i tam, kam nikdy nemohlo. Díky napájení bateriemi, AC-33 umožňuje hrát kdekoliv v zapadákově, na ulici, kdekoliv si jen vymyslíte.

30W (15W + 15W) přirozený, stereo akustický zvuk pes dva reproduktory
Napájený ze sítě nebo osmi AA bateriemi (popř. AA nabíjecími Ni-MH bateriemi)
Dvoukanálová konfigurace: Guitar a Mic/Line kanály
Efekty Reverb, Chorus a Ambience (Ambience přidává prostor, 3D rozměr zvuku)
Phrase Looper s dobou nahrávání až 40 sekund
Stereo AUX vstup (pro MP3/CD přehrávače, atd), sluchátkový výstup
Funkce Anti-feedback brání zpětné vazbě
Vestavěný naklápěcí stojan
Odnímací cartridge s bateriemi pro jejich jednoduchou výměnu

Přirozený stereo zvuk

AC-33 je vybaven nejnovější DSP technologií Roland, takže dodává čistý, bohatý, akustický zvuk, který dalece převyšuje jeho rozměry. Skutečný stereo design (15W x 2) využívá brilantní stereo/vícepásmový chorus, s režimem “Wide”, plus třpytivý reverb a 3D ambience efekt, šitý na míru právě pro akustickou kytaru.

Vybrnkávání a zpěv

AC-33 nabízí dva nezávislé kanály: Guitar a Mic/Line. Můžete tedy zapojit akustickou kytaru i mikrofon (nebo linkový nástroj) a míchat oba signály nezávisle. Oba kanály mají vlastní ovládání hlasitosti, vícepásmový EQ a chorus. Mic/line kanál nabízí jak XLR, tak 1/4" vstup. Můžete ovšem zapojit také MP3/CD přehrávač, do stereo AUX vstupu a doprovázet své cvičení nebo představení. Ovládání hlavní hlasitosti, reverbu, ambience a anti-feedback zde najdete rovněž.

Phrase Looper

Funkce Phrase Looper u AC-33 umožňuje nahrát, přehrávat ve smyčce a jamovat ze své kytary s riffy nebo příchozím audio signálem ze vstupu AUX. Nahrajte a přehrávejte ve smyčce až 40s, šokujte své posluchače během představení vrstveným zvukem, který si vyrobíte na místě.