Kombo Roland Cube 10GX
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: HNS655
Značka: Roland
Kategorie: Ozvučení
Model: Cube 10GX
Položka byla vyprodána…
Vlastnosti
NOVINKA
Equalizerém a COSM zesilovačem se třemi přednastavenými typy
zesilováčů (Clean, Crunch a Lead).
8-mi palcový (20cm) reproduktor zabudovaný v pevné
skříni v klasickém dizajnu CUBE s výkonem 10W.
AUX/IN vstup pro připojení externího přehraváče pro Jammování
i připojení volně stažitelné aplikace CUBE-KIT pro
● Kompaktní kytarový zesilovač s výkonem 10W a 8" reproduktorem
● Tři tovární  COSM zesilovače: Clean, Crunch a Lead
● Tři zabudované efekty: Chorus, Delay a Reverb
● Třípásmový ekvalizér
● Konektor REC OUT/PHONES umožňuje poslech přes sluchátka nebo připojení  k nahrávacímu systému
● Konektor AUX IN pro  připojení externího přehrávače
Novinkou je podpora mobilních aplikací jak v  iOS tak i v  Androidu.
Specifikace
Specifikace
Maximální výstupní výkon
Nominální vstupní úroveň (1kHz)INPUT: -10 dBu (1 M ohm)
AUX IN: -10 dBu
Reproduktor
20 cm (8 inches)
Ovladací prvky
POWER vypínač
TYP Zesilovače přepínač (CLEAN, CRUNCH, LEAD)
GAIN knob
VOLUME knob
BASS knob
MIDDLE knob
TREBLE knob
EFFECT knob (CHORUS, DELAY, REVERB, SPRING)Indikátory
TYP Zesilovače
Konektory
INPUT jack: 1/4-inch phone typ
AUX IN jack: Stereo miniature phone typ
REC OUT/PHONES jack: Stereo miniature phone typNapájení
AC adaptér (DC 5.7 V)Odběr proudu
700 mAPříslušenství
Uživatelský manuál
AC adaptérRozměry a hmotnost
Šířka
346 mm
13-10/16 inches
Hloubka179 mm
7-1/16 inchesVýška317 mm