Neohodnoceno

Kombo Roland Cube 40GX

Kytarový Zesilovač Vysokooktanové kombo s i-CUBE LINK Výroba postavená na špičkovém zvuku a neochvějné spolehlivosti. To ...
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: HNS657
Značka: Roland
5 600 Kč
Kategorie: Ozvučení
Model: Cube 420GX
Položka byla vyprodána…

Kytarový Zesilovač

Vysokooktanové kombo s i-CUBE LINK

Výroba postavená na špičkovém zvuku a neochvějné spolehlivosti. To jsou fakta, která proslavila jméno CUBE. Naše nová řada CUBE-GX tento trend jen potvrzuje a přidává víceúčelové operace a konektivitu pro iPhone, iPad a iPod touch. Díky výkonu 40W a 10" reproduktoru vlastní výroby je kompaktní CUBE-40GX výjimečný zesilovač, který můžete vzít kamkoliv na živé hraní, nahrávání i domácí cvičení. 11 COSM typů zesilovačů a tři nezávislé kanály – včetně plně programovatelného SOLO kanálu – nabízí zvuky pro hraní v libovolném stylu s dálkovým ovládáním přepínání kanálů, efektů a dalších funkcí prosřednictvým volitelného pedálového kontroleru GA-FC. i-CUBE LINK posouvá cvičení i mobilní nahrávání na novou úroveň díky vestavěnému audio rozhraní pro vaše oblíbená iOS zařízení.

40W kytarové kombo s 10“ reproduktorem vlastní výroby RolandTři kanály: JC CLEAN, LEAD (10 různých COSM typů zesilovače) a SOLOSOLO kanál je plně programovatelný, dovoluje uložit a vyvolat typ zesilovače plus nastavení EQ a ostatních efektůTři nezávislé efektové sekce: EFX (pět typů), DELAY včetně Tap tempa a REVERBPřepínání kanálů nohou, zapínání/vypínání efektů a další pomocí pedálového kontroleru GA-FC (nutno dokoupit)Jack i-CUBE LINK poskytuje jednoduché audio spojení s iPhonem, iPadem a dotykovým iPodem touch (kabel je součástí výbavy)Volně dostupná CUBE JAM aplikace pro iOS přehrává songy a potlačené stopy k jamování a umožní vám nahrávat COSM zvuky komba CUBE-40GX spolu s přehráváním hudby3-pásmový EQ; vestavěná chromatická/manuální ladička

 

Flexibilní kombo pro živé hraní, nahrávání i cvičení

Nabízí výkon 40W, 10" reproduktor vlastní výroby a o něco širší kabinet, než u předchozího designu, ovšem s ještě lepším výkonem, takže CUBE-40GX přináší uspokojivé, všestranné kytarové zvuky s integrovanými efekty. Kompaktní a snadno přenosné, přesto poskytuje dostatečnou hlasitost pro každodenní hraní v malých klubech, kavárnách, komunitních centrech, na zkoušce i po ní. Pro nahrávání můžete využít jack RECORDING OUT/PHONES, umlčet vestavěný reproduktor CUBE-40GX a vyslat zvuk ve studiové kvalitě, včetně COSM modelovaných reproduktorů přímo do audio převodníku nebo mixu. Tento jack slouží také pro sluchátka, která jsou perfektní pro tiché cvičení. Díky legendárním konstrukčním standardům CUBE je také CUBE-40GX robustní, spolehlivý a vydrží i dlouhá turné.

Univerzální COSM zesilovače a tři nezávislé kanály

CUBE-40GX je vybaven širokou škálou typů COSM zesilovačů a třemi nezávislými kanály, pro maximální míru všestrannosti zvuku. Kanál JC CLEAN nabízí modernizovaný čistý tón slavného Roland JC-120, kdežto kanál LEAD zahrnuje deset různých modelů zesilovačů, od černošského blues Clean po britský Overdrive či originální EXTREME amp, určený pro masivní metalové riffy s vysokým gainem. Třetí kanál SOLO je plně programovatelný a umožňuje uložit veškerá nastavení kanálu JC CLEAN nebo LEAD, společně se zvolenými efekty EQ a dalšími.

Špičkové efekty a další

Díky třem nezávislým, jednoduše použitelným efektovým sekcím obsahuje vaše kombo CUBE-40GX celý arzenál špičkových kytar. Sekce EFX nabízí pět různých typů stompbox efektů, speciální sekce DELAY má dva různé typy zpoždění a tlačítko TAP slouží k rychlému nastavení hodnoty zpoždění. REVERB zde najdete také, včetně emulace vintage pružiny nebo studiového stylu. CUBE-40GX je dále vybaven chromatickou nebo manuální ladičkou vestavěnou přímo do komba!

Ovládání výkonu během hraní

Volitelný nožní kontroler GA-FC je pro CUBE-40GX skvělým partnerem. Je vybaven šesti spínači sloužícími k výběru kanálů zesilovačů a zapínání/vypínání efektových sekcí. Dále dvěma expression pedálovými jacky, určenými pro ovládání hlasitosti vstupu a hlavního výstupu nohou. Nastavení je bleskové – GA-FC nepotřebuje AC adaptér, takže jej jednoduše zapojíte dodaným stereo 1/4" kabelem. Dálkové přepínání kanálů u CUBE-40GX je také možné pomocí volitelných pedálových spínačů BOSS FS-5U nebo FS-6.

i-CUBE LINK: Vestavěné rozhraní pro iOS zařízení

Ve výbavě CUBE-20GX je inovativní převodník i-CUBE LINK Roland, umožňující integrovat iPhone, iPad nebo iPod touch s reálným kytarovým kombem se skvělým zvukem. Na rozdíl od typicky neskladných a objemných iOS kytarových převodníků, i-CUBE LINK propojí vaše zařízení do audio jacku rychle a snadno díky přibalenému kabelu, kterým proudí dvoucestná komunikaci s běžnými hudebními aplikacemi. Díky i-CUBE LINK můžete přehrávat hudební stopy a posílat kytarový zvuk ve studiové kvalitě i s efekty do nahrávací aplikace podle potřeby. Všestranný i-CUBE LINK jack lze také použít jako jednoduchý stereo vstup, díky čemuž budete moci zapojit téměř jakýkoliv hudební přehrávač nebo audio zařízení a přehrávat přes CUBE-20GX.

Aplikace CUBE JAM: Výkonná, zábavná a zdarma!

Volně dostupná aplikace CUBE JAM od Rolandu vám změní vaše iOS zařízení na zábavné řídící centrum pro jamování, nahrávání a učení. Prostřednictvím i-CUBE LINK na CUBE-20GX budete moci přehrávat známé songy s potlačenou stopou pro jamování a dlouhé hodiny s nimi hrát s využitím úžasných COSM zvuků. CUBE JAM také nahrává audio přes i-CUBE LINK zapojení, takže své nápady a improvizaci snadno zachytíte. Po dokončení nahrávání můžete nastavit hlasitost kytary a doprovodné hudby nezávisle na sobě a poté svůj mix exportovat do WAV souboru 16-bit, 44.1 kHz. Aplikace také obsahuje skvělé nástroje pro hudební cvičení včetně nezávislého nastavení rychlosti a ladění audio přehrávání, funkci Center Cancel k odstranění sól a vytvoření vlastních stop k jamování a mnoho dalšího.