Neohodnoceno

Kombo Roland Cube CB20XL

XL výkon i pro baskytaristy! Stejně jako u kytarové řady CUBE je nyní čas pro ...
Skladem (1 ks)
Kód: HNS441
Značka: Roland
7 100 Kč
Kategorie: Ozvučení
Model: CB20XL

XL výkon i pro baskytaristy!

Stejně jako u kytarové řady CUBE je nyní čas pro XL upgrade také u řady CUBE BASS, která nyní rovněž získává status XL. Nová komba 120XL/60XL/20XL BASS zůstávají přenosná, jak je již u CUBE tradicí, ale čerpají nyní z výhod nové generace XL rozšíření. Tyto nové zesilovače totiž kladou nový důraz na technologie FFP a COSM. FFP je jednou z klíčových technologií Roland, ve které každá komponenta - zesilovač, kabinet i reproduktor - dosáhne maximální efektivnosti a neuvěřitelného výkonu v tomto kompaktním těle. Vyzkoušejte si nové, šibalské COSM modely zesilovačů a efektů.

Nejvhodnějším modelem rodiny CUBE-XL BASS pro cestování je CUBE-20XL BASS vybavený 20W výkonem, 8" custom reproduktorem, šesti modely COSM zesilovačů, efekty profesionální kvality (Reverb, Delay, Chorus, Solo, Poly Octave, Compression a Overdrive)  a funkcí Power Squeezer pro velký zvuk i při nízké hlasitosti a s 3-band EQ.

* Ultra kompaktní 20W basové kombo s custom 8“ reproduktorem

* Šest vlastních modelů COSM zesilovačů

* Sedm efektů včetně nových DRIVE a POLY OCTAVE

* POWER SQUEEZER pro velký, bohatý zvuk i při nízké hlasitosti, vhodný pro domácí cvičení a jiné akce, kde je žádoucí nízká hlasitost

* 3-band EQ pro jemné doladění zvuku

* Vlastní basová ladička