Neohodnoceno

Multiefekt Boss ME80

ME-80 je ideální kompaktní procesor pro kytaristy: mobilní, bateriemi napájený a vybavený výběrem těch ...

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: HNS666
Značka: Boss
6 990 Kč
Kategorie: Příslušenství pro strunné nástroje
Model: ME-80
Položka byla vyprodána…

ME-80 je ideální kompaktní procesor pro kytaristy: mobilní, bateriemi napájený a vybavený výběrem těch nejkvalitnějších zesilovačů a efektů BOSS. Důvěrně známé rozhraní s knoby činí obsluhu výběru skvělých zvuků jednodušší a v rámci sekund, přičemž volitelné režimy nabízejí flexibilní zapínání/ vypínání individuálního stompboxu nebo přímého vyvolání komplexních multi-efektových setupů. Jedinečné nové footswitche nabízejí dvojí ovládání pro rychlé a intuitivní přepínání efektů, volbu patchů a tvarování zvuku v reálném čase, i během hraní na podiu. Stažením SW BOSS TONE STUDIO (zdarma) získáte ještě další zvukové možnosti, skvělé grafické rozhraní pro úpravu a organizaci zvuků v počítači, plus webové rozhraní BOSS TONE CENTRAL pro přímý přístup k patchům, vytvořených profesionálními kytaristy a mnohé další.

https://beginnerguitarhq.com/best-looper-pedal/

Kompaktní a výkonné podlahové multi-efekty s jednoduchým ovládáním knoby

Osm současných efektových kategorií, každá pro několik typů efektů

Jednoduše vyvoláte zvuk svých oblíbených stompboxů

Zahrnuje také bohatý výběr efektů nejvyšší kvality, od klasických stompů BOSS po nejnovější MDP efekty

Vylepšené top COSM zesilovače převzaté z GT-100

Osm multifunkčních footswitchů a expression pedál

Režim Manual pro zapnutí/ vypnutí stompboxu, režim Memory pro přepínání kompletních patch setupů

Sekce Delay zahrnuje funkci Phrase Loop s délkou nahrávky až 38 vteřin

Pracuje na šest AA baterií nebo volitelný zdroj řady PSA

Vestavěný USB audio/MIDI převodník

SW BOSS TONE STUDIO zdarma umožňuje upravovat a třídit zvuky v počítači, dále náslech i stažení patchů přímo z webové stránky BOSS TONE CENTRAL

BOSS TONE CENTRAL: Webová stránka pro stažení patchů zdarma, s návody, tipy umělců a dalšími materiály

BOSS TONE CENTRAL je společnou základnou pro všechny hráče, kteří používají kytarové a basové efekty BOSS. Tento skvělý nový webový portál se týká ME-80, ale postupně budou přibývat i další stompboxy a multi-efekty BOSS, jak se bude stránka rozrůstat. Nyní máte přístup k většině obsahu ME-80 včetně demo videí a patchů zdarma ke stažení, vytvořených slavnými kytaristy, profesionály i příležitostními hráči. Co nejčastěji zde kontrolujte nově přidané patche, výuková videa, rozhovory s umělci a mnohé další. Máte-li rádi efekty BOSS, pak je BOSS TONE CENTRAL prostor právě pro vás!

Obrovský výběr efektů BOSS

Bez ohledu na to v jakém stylu hrajete, snadno si vytvoříte svůj vlastní, osobitý zvuk díky široké paletě vestavěných efektů ME-80. Máte k dispozici vytvoření kompletní historii zvuku BOSS pomocí mnoha efektů, od overdrive a distortion po wah, modulační efekty, pitch shifter, delay, atd. Přelomová technologie BOSS’ Multi Dimensional Processing (MDP) se vám představí jedinečným prostorovým efektem Tera Echo a speciálními možnostmi tvarování zvuku v Overtone. Update COSM předzesilovačů zahrnuje novinky, jako jsou Crunch a Metal, navíc AC Preamp, připravený pro akustickou/elektrickou kytaru. Vestavěný expression pedál využijete pro ovládání hlasitosti nohou a pro pedálové efekty, jako wah, octave shift a Freeze a je jím také možné ovládat parametry efektů, jako je stupeň modulace, oscilaci delay a jiné výrazové prostředky pro tvarování zvuku v reálném čase.

Okamžitá úprava pomocí speciálních knobů

Na rozdíl od typických multi-efektových procesorů pracujících s komplikovanými a neintuitivními menu, použití ME-80 je stejně snadné, jako použití stompboxu. Efekty jsou organizovány do osmi logických kategorií, které mohou být aktivní současně. Sedm kategorií obsahuje několik typů efektů plus speciální knoby pro výběr typu a jeho nastavení pomocí sady parametrů, to vše najdete u pedálové verze efektu. Kategorie Pedal FX má svůj vlastní knob pro rychlé přiřazení konkrétního typu efektu nebo ovládání funkce, určované nohou, pomocí expression pedálu. Díky tomuto důvěrně známému rozhraní dokážete volit a hrát ihned skvělými zvuky, stejně jako kdybyste hráli na velký pedalboard vybavený oblíbenými stompy. Ovšem hlavní výhodou tohoto pedalboardu je to, že můžete ukládat všechna aktuální nastavení knobů do jedné ze 36 user patch pamětí ME-80, takže lze vyvolat vlastní efektovou konfiguraci pouhým stiskem pedálu.

Bezprostřednost stompboxu nebo výkon Multi-FX: Rozhodněte sami

Vaše vlastní zkušenost s ovládáním stompboxů je perfektní po úpravu zvuků tak, jak jsou. Avšak nezřídka se stává, že přepínání presetových efektů ve velké skupině je efektivnější, než podrobné nastavení komplexních zvuků pro různé songy. Flexibilní ME-80 podporuje obě možnosti, přičemž nabízí to nejlepší, co je na světě k dispozici. V režimu Manual fungují kategorie jako individuální stomp efekty s okamžitým nastavením knobů na panelu a za/vypnutím speciálním footswitchem. Vstupem do režimu Memory je sedm footswitchů automaticky překonfigurováno na výběr user nebo presetových patchů a bank patchů, což umožňuje vyvolat kompletní multi-efektové setupy přímo. Jeden footswitch ME-80 je vyhrazen právě pro přepínání režimů, takže můžete přepínat mezi režimy Manual a Memory, kdykoliv potřebujete, dokonce i uprostřed songu.

Nový design footswitche nahrazuje dva kontrolery

ME-80 nabízí snadné ovládání během hraní osmi multifunkčními spínači pro přímé zapínání/ vypínání efektů, výběr banky/patche a přepínání režimů, plus snadný přístup k alternativním funkcím jako je tap tempo, ladička, ovládání smyček, apod. Speciální ovládací funkci (CTL) lze rovněž přiřadit každému patchi a tím zapínat/vypínat seskupené efekty nebo nastavit zadaný parametr v reálném čase. Nově vyvinutý styl footswitche nabízí hned dva spínače oproti staršímu modelu, BOSS tak mohl vybavit ME-80 nebývalým množstvím nohou ovládaných funkcí, přičemž jednotka zůstala stále kompaktní a mobilní. Kromě osmi hlavních footswitchů je expression pedál vybaven integrovaným přepínačem, který funguje jako ovládání hlasitosti i aktuálního nastavení Pedal FX.

Vestavěný USB audio/MIDI převodník

Přes USB se můžete připojit do počítače a přivést výstup ME-80 přímo do oblíbeného DAW, kde si upravíte zvuk pomocí COSM předzesilovačů a efektů do profesionální podoby. MIDI vysílání přes USB je rovněž podporováno, což umožňuje vybrat ME-80 patche z počítače, vysílat expression a řídící data pedálu do software, a střídat patche v SW BOSS TONE STUDIO.

Upravujte, organizujte zvuky a připojte se na web s BOSS TONE STUDIO

Aplikace BOSS TONE STUDIO je ke stažení zdarma a nabízí příjemné grafické rozhraní pro úpravu efektů ME-80 z Maca nebo pod Windows, přes USB kabel. Software zjednodušuje ukládání, editaci a organizaci patchů a jejich načtení do ME-80 podle potřeby. Pokud má váš počítač přístup k internetu, SW BOSS TONE STUDIO má integrované připojení na webovou stránku BOSS TONE CENTRAL, takže můžete provést poslech i stažení předem připravených patchů, vytvořených špičkovými profesionálními kytaristy, přímo do svého ME-80! Kromě rozšíření své zvukové palety, tyto patche zdarma poskytují solidní základ při vytváření vašich vlastních patchů, s využitím množství efektů ME-80.