Neohodnoceno

Ozvučovací systém Samson XP308i

Ozvučovací systém Samson XP308i je kompletní „full-range“ systém, který lze pohodlně složit do jediného balíčku. ...
Skladem (1 ks)
Kód: HNS352
Značka: Samson
11 200 Kč
Kategorie: Ozvučení
Model: XP308i

Ozvučovací systém Samson XP308i je kompletní „full-range“ systém, který lze pohodlně složit do jediného balíčku.

Systém obsahuje dvojici dvoupásmovým kompaktních boxů, mixážní pult a 300W koncový zesilovač. Díky použití „chytrých“ technologií je celý systém velmi lehký a všechny jeho části mohou být jednoduše sbaleny do jednoho snadno transportovatelného zavazadla.

Vestavěný zesilovač třídy D, s výkonem 2x 150W, produkuje neuvěřitelně čistý a silný stereo zvuk. Boxy jsou 2-pásmové, osazené vysoce odolným 8-palcovým basovým reproduktorem pro dokonalou reprodukci basových frekvencí. Ten je doplněn o 1-palcový titanový tweeter se zakázkovou hornou s úhlem vyzařování 60 x 90. Výsledkem je skvělé pokrytí ozvučovaného prostoru a hlasité, čisté audio.

XP308 je vybaven 8-kanálovým mixem, který je pro účely snadné přepravy celého systému umístěn v jednom z reproboxů. Pro pohodlné použití ho však lze z boxu vyjmout. Navíc je na spodní straně opatřen výsuvným stojánkem, který umožní nastavení ergonomicky správného úhlu pro pohodlnější práci. Výbava mixu zahrnuje čtyři mikrofonní/linkové vstupy, dva stereo vstupy, 2-pásmový equalizer na každém kanále a fantomové napájení. XP308 je moderní ozvučovací systém a tak pamatuje i na možnost propojení s novými technologiemi. Je proto vybaven vestavěným iPod vstupem, který umožňuje pohodlné propojení s většinou iPod modelů. XP308i je též dodáván s kompletní kabeláží, která se ukrývá v druhém boxu.

Pro lepší nazvučení hlasu je systém vybaven i efektovým procesorem, který umožní přidat digitální reverb ke všem čtyřem mikrofonním vstupům.

Na pultu nalezneme též tlačítko hudba/mluvené slovo, kterým jednoduše jedním stiskem měníme equalizaci zvuku.

Se svojí bohatou výbavou, která je soustředěna do jednoho, snadno transportovatelného a skvěle znějícího systému, se XP308i stal jedním z nejvšetranějších a nejlépe vybavených přenosných PA systémů na trhu.

● 2 x 2-pásmové reproboxy, mixážní pult a 300W zesilovač
● možno přenášet vše v jednom balíčku
● zesilovač: 2x 150W třídy D
● osazení 1 boxu: 1x 8“ + 1x 1“ titanový tweeter
● 8-kanálový mixážní pult: 4 x mic/line vstupy, 2 x stereo vstupy, fantomové napájení, vestavěný slot na iPod, 2-pásmový EQ na každém kanále, monitor out, efektový procesor, 6-segmentový displej, funkce „Speech/Music“
● record out
● kabely v ceně

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení