Neohodnoceno

Ozvučovací systém Samson XP308i

Ozvučovací systém Samson XP308i je kompletní „full-range“ systém, který lze pohodlně složit do jediného balíčku. ...
Skladem (1 ks)
Kód: HNS352
Značka: Samson
11 200 Kč
Kategorie: Ozvučení
Model: XP308i

Ozvučovací systém Samson XP308i je kompletní „full-range“ systém, který lze pohodlně složit do jediného balíčku.

Systém obsahuje dvojici dvoupásmovým kompaktních boxů, mixážní pult a 300W koncový zesilovač. Díky použití „chytrých“ technologií je celý systém velmi lehký a všechny jeho části mohou být jednoduše sbaleny do jednoho snadno transportovatelného zavazadla.

Vestavěný zesilovač třídy D, s výkonem 2x 150W, produkuje neuvěřitelně čistý a silný stereo zvuk. Boxy jsou 2-pásmové, osazené vysoce odolným 8-palcovým basovým reproduktorem pro dokonalou reprodukci basových frekvencí. Ten je doplněn o 1-palcový titanový tweeter se zakázkovou hornou s úhlem vyzařování 60 x 90. Výsledkem je skvělé pokrytí ozvučovaného prostoru a hlasité, čisté audio.

XP308 je vybaven 8-kanálovým mixem, který je pro účely snadné přepravy celého systému umístěn v jednom z reproboxů. Pro pohodlné použití ho však lze z boxu vyjmout. Navíc je na spodní straně opatřen výsuvným stojánkem, který umožní nastavení ergonomicky správného úhlu pro pohodlnější práci. Výbava mixu zahrnuje čtyři mikrofonní/linkové vstupy, dva stereo vstupy, 2-pásmový equalizer na každém kanále a fantomové napájení. XP308 je moderní ozvučovací systém a tak pamatuje i na možnost propojení s novými technologiemi. Je proto vybaven vestavěným iPod vstupem, který umožňuje pohodlné propojení s většinou iPod modelů. XP308i je též dodáván s kompletní kabeláží, která se ukrývá v druhém boxu.

Pro lepší nazvučení hlasu je systém vybaven i efektovým procesorem, který umožní přidat digitální reverb ke všem čtyřem mikrofonním vstupům.

Na pultu nalezneme též tlačítko hudba/mluvené slovo, kterým jednoduše jedním stiskem měníme equalizaci zvuku.

Se svojí bohatou výbavou, která je soustředěna do jednoho, snadno transportovatelného a skvěle znějícího systému, se XP308i stal jedním z nejvšetranějších a nejlépe vybavených přenosných PA systémů na trhu.

● 2 x 2-pásmové reproboxy, mixážní pult a 300W zesilovač
● možno přenášet vše v jednom balíčku
● zesilovač: 2x 150W třídy D
● osazení 1 boxu: 1x 8“ + 1x 1“ titanový tweeter
● 8-kanálový mixážní pult: 4 x mic/line vstupy, 2 x stereo vstupy, fantomové napájení, vestavěný slot na iPod, 2-pásmový EQ na každém kanále, monitor out, efektový procesor, 6-segmentový displej, funkce „Speech/Music“
● record out
● kabely v ceně