Neohodnoceno

Piano Yamaha DGX670WH

DGX-670 je digitální piano, se kterým si můžete užít vše od přímé klavírní hry až po hraní s dalšími nástroji. Kromě vysoce kvalitního zvuku piana jsou zde pokročilé automatické doprovodné styly nabízející doprovod v široké škále hudebních žánrů, včetně popu, R&B a jazzu. Zobrazte si notový zápis, který vám pomůže při cvičení, připojte smartphone, mikrofon a další zařízení a objevte mnoho dalších způsobů, jak si užít hudbu s nástrojem vybaveným spoustou užitečných funkcí.

Skladem (1 ks)
Kód: 11877
Značka: Yamaha
23 990 Kč

Velké koncertní křídlo Yamaha, model CFX, nabízí brilantní výšky a bohatě rezonující basy se zvukovou projekcí, která dosáhne až do těch nejzazších míst koncertního sálu.

Vychutnejte si každý kousek tohoto expresivního ovládání s DGX-670.

V klavíru rezonují struny a zvuky v celém těle nástroje a vytváří tak bohatý dozvuk, který posluchače zcela obklopí. Při hře nerezonují pouze struny pod klávesami, na které právě hrajte, ale jako reakce na ně se rozezní také další struny. To je jeden z důvodů, proč je zvuk klavíru tak komplexní a bohatý.

Tento jev je v DGX-670 dokonale reprodukován prostřednictvím technologie Virtual Resonance Modeling (VRM), která počítá kontinuálně v každém okamžiku jednotlivé stavy strun pro každý z 88 tónů na klaviatuře. Výsledkem je, že DGX-670 sleduje a zohledňuje neomezený počet faktorů, které ovlivňují výsledný zvuk akustického klavíru, jako která klávesa byla stisknuta, sílu úhozu na konkrétní klávesu a časování stisku pedálu.

Jednoduché a intuitivní ovládání vám umožní vybrati si z různých klavírních a nástrojových zvuků.

Vyzkoušejte akustické piano ve zkušebně, na pódiu, v katedrále a na dalších místech a experimentujte s tím, jak hodně otevřete víko klavíru, abyste získali pocit z jemných rozdílů ve zvuku.

Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) klaviatura nabízí vyvážené klávesy, které jsou na dotyk těžší v basech a lehčí ve výškách, tak jako kladívka uvnitř akustického nástroje. To je skvělé pro nadějné začínající pianisty, kteří si cvičením na GHS klaviatuře vylepšují správnou techniku prstokladu a síly úhozu, aby byla připravena pro hru na akustickém nástroji.

Dvoupásmové ozvučení je vybaveno kulatými reproduktory pro působivé středy a basy a výškovými reproduktory pro oslnivé výšky. Zvuk klavíru je navržen tak, abyste ho vnímali jako přímo z klavírní židle u nástroje a doprovody jsou optimalizovány pro údernost.

Když si nasadíte sluchátka, tak díky funkci Stereophonic Optimizer si můžete užít prostorový zvuk, který uslyšíte, pokud si sednete za akustický klavír. Díky funkci Stereophonic Optimizer se zdá, že zvuky vzorkované z akustických pian* vycházejí přímo z těla nástroje. Toto poskytuje pohodlný přirozený požitek ze hry, který odstraňuje nevýhody hraní s nasazenými sluchátky.

Hudbu z chytrého zařízení (telefonu nebo tabletu) můžete bezdrátově přehrávat přes interní ozvučení DGX-670 pomocí technologie Bluetooth. Užijte si hraní spolu s libovolnými písněmi uloženými ve vašem chytrém zařízení díky streamování audio souborů přímo z vašeho chytrého zařízení!

*Dostupnost funkce Bluetooth audio závisí na konkrétní zemi.

Aplikace Yamaha Chord Tracker pro iPhone a iPad pomáhá při cvičení a hraní díky extrahování posloupnosti akordů z audio skladby uložené ve vašem zařízení.

* Není kompatibilní s písněmi ze služeb s předplatným a ze streamovacích služeb. Audio soubor k dané písni musíte vlastnit.

Vzhledem k tomu, že lze k nástroji připojit mikrofon a na displeji si zobrazit texty písní, tak si můžete užít zpívání spolu s keyboardovou hrou nebo spolu s přehrávání písně. Kromě toho můžete na svůj zpěv aplikovat různé efekty studiové kvality, jako například chorus. Můžete také potlačit hlasitost vokálního partu u audio nahrávek, což vám umožní zazpívat si spolu s (místo!) zpěváků nebo zpěvaček vašich oblíbených kapel a užít si tak hraní ještě více.

V nástroji lze přehrávat Audio soubory (ve formátu WAV) uložené na USB flash disku. Můžete si také nahrát svou hru nebo vystoupení jako audio soubory na USB flash disk – což usnadňuje úpravu vašich nahrávek v počítači a jejich následné sdílení na Internetu.

Rozšiřte DGX-670 o stojan nábytkového vzhledu (L-300) a pedály klavírního stylu (LP-1) pro ještě komfortnější zážitek z klavírní hry.

SPECIFIKACE:

klaviatura
GHS kladívková
4 druhy odezvy
matné černé klávesy

počet kláves
88

automatické doprovody
263 adaptivních presetů
ovládání sekce - intro, main variation 4x, break, ending, simple
možnost tvorby vlastních presetů

přednastavené skladby
100

počet zvuků
630, z toho 29 bicích a SFX

zvukový engine
Yamaha CFX s VRM, Key-off Samples a Smooth Release

polyfonie
256 hlasů

efekty
58 druhů reverbu (+ 30 uživatelských)
106 druhů chorusu (+ 30 uživatelských)
295 druhů DSP (+ 30 uživatelských)
5 master kompresorů (+ 5 uživatelských)
5 master EQ (+ 5 uživatelských)
EQ nastavitelné podle sekcí (až 27 sekcí)
Intelligent Acoustic Control
Stereophonic Optimizer
Piano Room

ozvučení
2x 6W repro
2x 12cm + 2x 5cm

zabudovaný rekordér
Ano

displej
uhlopříčka 11cm
barevné LCD zobrazení
možnost zobrazení not
možnost zobrazení textu skladby
jazykové varianty AJ, NJ, FJ, ŠJ, IJ

konektivita
Headphones out stereo jack
Microphone in mono jack
Aux In stereo mini jack
Aux pedal in
USB to Device
USB to Host
USB Audio
Bluetooth Audio
DC In 16V

barva
Bílá