Neohodnoceno

Sluchátka Marshall Major MKII

Marshall Major MK2-BLK • Značková náhlavní sluchátka pro běžné použití supraaurální konstrukce frekvenční rozsah 10 Hz – ...
Položka byla vyprodána…
Prodáno
Kód: HNS690
Značka: Marshall
2 790 Kč
Kategorie: Sluchátka
Model: Major MKII
Položka byla vyprodána…

Marshall Major MK2-BLK • Značková náhlavní sluchátka pro běžné použití supraaurální konstrukce frekvenční rozsah 10 Hz – 20 kHz impedance 64 Ohm 40mm měniče odpojitelný kabel možnost volby zapojení levá / pravá mušle možnost propojení s dalšími sluchátky skládací konstrukce
barva: černáLegendární firma Marshall je již přes 45 let jedním z největších, nejúspěšnějších a nejvýznamnějších výrobců kytarových aparátů na světě. Po celou tuto dobu pomáhají zesilovače Marshall svým jedinečným charakterem definovat fenomén rockové kytary.
Prvním zásadním aparátem, který narozdíl od jiných značek nabízel později tolik pověstnou hutnost, dravost a hlasitost, byl dnes proslulý model JTM45.
Jedním z prvních zákazníků byl Pete Townsend, kytarista dunivé rockové atrakce The Who. Potřeboval postavit aparát s co největším výkonem, aby jeho kytara byla v hlasitém hukotu kapely slyšet, a tak na jeho popud vznikl první kytarový stack se stowattovým zesilovačem, dnes známým pod označením SLP100.
Kytarové stacky Marshall se od té doby staly symbolem rockové kytary. Jejich užíváním prosluli velikáni jako Jimi Hendrix, Jimmy Page, Ritchie Blackmore, Jeff Beck a nekonečná řada jejich souputníků a následovníků po celém světě.
Mezi další slavné modely zesilovačů patří například řady JCM800, JCM900, moderní linie JCM2000, Mode Four či JVM, ale také řada Vintage Modern jakožto návrat ke kořenům zemitého marshallského zvuku.
V průběhu 90. let začal Marshall vyrábět také signature modely zesilovačů slavných hráčů, jejichž jména jsou s používáním těchto aparátů nerozlučně spjata. Svého modelu se tak dočkali například Slash (Velvet Revolver, Guns N´Roses), Zakk Wylde (Ozzy Osbourne, Black Label Society), Kerry King (Slayer) nebo Lemmy Kilmister (Motorhead).
Firma Marshall dokázala vždy rychle reagovat na nové požadavky hráčů na zvuk aparátů v souvislosti s vývojem hudebních trendů. Její aparáty se staly nedílnou součástí výbavy obrovského množství hráčů bez ohledu na konkrétní hudební žánr.

Nová, přepracovaná verze populárních sluchátek Marshall Major přináší řadu příjemných vylepšení. Ačkoliv tato sluchátká lákají svým stylovým designem, v první řadě jde samozřejmě o zvuk. Díky vyladěným dynamickým měničům nyní tento model nabízí ještě hlubší basy a zároveň precizně vykreslené výšky. Celkové zkreslení signálu je nyní vyloženě zanedbatelné. Frekvenční rozsah je 10 Hz – 20 kHz.
Také se podařilo ještě zvýšit pohodlí poslechu. Extra měkké náušníky neunaví boltce ani po několika hodinách. Kabel je odpojitelný a můžete si vybrat, na které straně je vám příjemnější jej nosit. Volnou sdířku v druhé mušli můžete využít pro připojení jiného páru sluchátek a udělat si třeba soukromý poslechový večer.
Ke konstrukci je použito odolných materiálů, takže Marshall Major MK2 BLK vydrží roky. Tvar jackového konektoru ve tvaru písmene „L“ eliminuje možnost zlomení. Skládatelný design dopomůže ke snadnému transportu sluchátek kdekoliv na cestách. Součástí výbavy je dálkové ovládání na kabelu pro použití s mobilními telefony.

Technické parametry:
• Měnič: dynamický, 40 mm
• Impedance: 64 Ohm
• SPL: 99 dB
• Frekvenční rozsah: 10 Hz – 20 kHz
• Dálkové ovládání a mikrofon pro použití s mobilními tlefony
• Skládatelný design
• Redukce na 6,3 mm Jack součástí dodávky
• Extra měkké náušníky
• Barva: černá

Právní upozornění k popisu výrobku: Veškeré popisy výrobků jsou zpracovávány našimi spolupracovníky výhradně pro společnost AudioMaster CZ a.s.. Jakékoli užití spočívající v kopírování nebo napodobování popisu výrobku bez výslovného souhlasu společnosti AudioMaster CZ a.s. je protiprávní, porušující práva společnosti AudioMaster CZ a.s. k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Více informací zde »

MODEL: Marshall Major MK2-BLK
POZN: Výrobce si vyhrazuje právo změnit specifikace produktu bez předchozího upozornění.