Neohodnoceno

Stage piano Yamaha NP-V60 Piaggero

YAMAHA přenosné digitální piano. 76 dynamických kláves pianového stylu. Tři úrovně citlivosti úhozu. 489 ...
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: HNS41
Značka: Yamaha
10 390 Kč
Kategorie: Elektronické klávesové nástroje
Položka byla vyprodána…

YAMAHA přenosné digitální piano. 76 dynamických kláves pianového stylu. Tři úrovně citlivosti úhozu. 489 zvuků, 160 doprovodů, 32 hlasá polyfonie. Funkce Dual a Split. 6 stopý záznamník. 9 typů Reverbu, 4 typy Chorusu, 26 typů Harmony. Metronom. USB To Host. 2x (12x6) a 2x 5 cm reproduktory (6 + 6 W). Rozměry: 123x11x31. Váha nástroje: pouze 7,8 kg. Možnost hrát nejen s adaptérem ale i na 6 AA baterií. Černé provedení. Lehce vyvážená dynamická klaviatura jako na akustickém klavíru pro začátečníky.
Široká škála zvuků.
Zvuk, který bude znít, když budete hrát na klaviaturu lze změnit na housle, flétnu, harfu nebo některý další ze široké škály zvuků. Objevte zcela nový svět hudební rozmanitosti.
Bohatý výběr doprovodných stylů. Vyzkoušejte také automatické doprovodné styly. Doprovodné styly nabízejí plnohodnotnou doprovodnou kapelu a pokrývají širokou škálu hudebních stylů od valčíků, přes pop a rock až po euro-trance... a ještě mnohem více. Vyberte styl, který odpovídá žánru hudby, který chcete hrát. Nebo experimentujte s novými styly a rozšiřte své hudební obzory.
30 interních skladeb a písní pro použití s technologií Performance Assistant, pro výuku a mnoho dalšího. Můžete si jednoduše vychutnat poslech 30 interních skladeb a písní, nebo je můžete použít s jednou z mnoha nabízených funkcí - s technologií Performance Assistant, s výukovými funkcemi atd.